Se hele administrasjonen

Vi er offensive fagfolk som ikke ser på klokka. Vi er alltid «på» – og gir oss ikke før vi finner en solid løsning og får jobben gjort.

Kenneth Svendsen

Daglig leder

Telefon: +47 913 89 423 kenneth.svendsen@vestfold-fjellboring.no

Trond Halvorsen

Driftsleder

Telefon: +47 901 30 348 trond.halvorsen@vestfold-fjellboring.no

Eivind Skeie

Prosjektsjef

Telefon: +47 472 49 799 eivind.skeie@vestfold-fjellboring.no

Martin Brekke

Driftsleder

Telefon: + 47 920 12 301 martin.brekke@vestfold-fjellboring.no

Pål Øivind Fagerli

Driftsleder

Telefon: +47 410 09 505 pal.oivind.fagerli@vestfold-fjellboring.no

Mona Hynne

Kontor- og lønnsansvarlig

Telefon: +47 959 00 147 mona.hynne@vestfold-fjellboring.no

Silje Anette Bakken Ulleberg

HMS og KS leder

Telefon: +47 464 44 689 silje.bakken@vestfold-fjellboring.no

Jan Petter Barth

Økonomiansvarlig datterselskap

Telefon: +47 913 08 478 jan.petter.barth@vestfold-fjellboring.no

Eivind Røed

Seniorkonsulent

Telefon: +47 913 29 905 eivind.roed@vestfold-fjellboring.no
Kontakt oss